01.08.2024. 09.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jogas rīts muzejā

Piektdien, 2024. gada 21. jūnijā, kad visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā jogas diena, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (Rīgā, Jaņa Rozentāla laukumā 1) un jogas studija “Yoga Space” ar īpašu svētku nodarbību plkst. 9.00 prezentēs jaunu iniciatīvu – jogas rītus muzejā.

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien biežāk saskaramies ar digitālo pārslodzi un nerimstošām darba un personīgās dzīves prasībām. Unikālu sajūtu piedzīvojumu šovasar piedāvā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM), reizi nedēļā – ceturtdienās – aicinot uz rīta jogu slēgtā muzejā, lai iedvesmojošā gaisotnē iesāktu dienu ar produktīvu un pozitīvu noskaņu, gan attīstot savas fiziskās spējas, ķermeņa spēku un lokanību, gan rodot harmoniju rāmā un atbalstošā vidē. Jaunais projekts turpina LNMM aizsākto sarunu par mākslas muzeja nozīmi sabiedrības kolektīvās un individuālās labizjūtas veicināšanā.

Jogā katrs meklē un atrod ko citu. Kāds fizisku labsajūtu, kāds iekšēju mieru, kāds kopā būšanu. Lai kas arī nebūtu tas, ko tu meklē, “Yoga Space” misija ir radīt brīdi atelpas ikdienas skrējienā, stiprināt ķermeni un pabarot garu,

uzsver jogas studijas vadītāja Vineta Klotiņa.

Nodarbības vadīs sertificēti jogas studijas “Yoga Space” pasniedzēji, dalībai tajās nav nepieciešama iepriekšēja fiziskā sagatavotība vai priekšzināšanas. Katra sesija sāksies ar īsu noskaņošanos nodarbībai, turpinot ar vidējas intensitātes vingrinājumiem, bet noslēgumā piedāvās relaksāciju un meditāciju. Dalībnieki aicināti ņemt līdzi ūdens pudeles.

Papildu informācija

  • Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Mērķauditorija

Jaunieši, pieaugušie

Nodarbību norises laiks

Vasaras periodā, ceturtdienās plkst. 9.00–10.00
(ierašanās: plkst. 8.45–8.55)

Norises valoda

Latviešu, angļu

Norises ilgums

60 minūtes

Līdzņemšanai

Ūdens pudele. Jogas paklājiņi tiks nodrošināti. 

Dalības maksa

19,00 EUR
Biļete sniedz iespēju pēc nodarbības apmeklēt visu muzeju

Pieteikšanās

Vietu skaits ierobežots
Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju

Papildu informācija

T: (+371) 67 324 461
T: (+371) 67 112 000
E:

Norises vieta

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka /
3. stāva vestibils
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga
(ieeja muzejā no Esplanādes parka puses)