Telpu noma Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā

Šajā sadaļā atradīsiet informāciju par telpu nomu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā) ar muzeja pamatdarbību nesaistītiem pasākumiem.

Telpu nomu vēlams pieteikt vismaz vienu mēnesi pirms plānotā pasākuma. Telpu nomas pieteikumus izvērtē muzeja administrācija, ņemot vērā gan pasākuma formātu un tā atbilstību muzeja tēlam sabiedrībā, gan telpu nomas ieceres savienojamību ar muzeja pamatdarbības prioritātēm. Muzejā iespējams organizēt dažāda veida privātus vai publiskus pasākumus – pieņemšanas, ceremonijas, banketus un citus notikumus. Par telpu nomu muzejs slēdz līgumu ar nomnieku un izraksta atbilstošu rēķinu. Piedāvājam telpas tikai pasākumu norisei, neiekļaujot tehnisko nodrošinājumu (apskaņošanas un apgaismošanas tehnikas izmantošana u.c.) un ēdināšanu. Informāciju par ēkas fizisko pieejamību lūdzam skatīt šeit

Par telpu nomu lūdzam sazināties:
Raimonds Lejiņš
LNMM galvenās ēkas administrators
T: (+371) 67 716125
E:

2. un 3. stāva vestibils ar marmora kāpnēm


Majestātiskais centrālais vestibils vēsturiskās ēkas trešajā stāvā ar Vilhema Purvīša un Gerharda fon Rozena linešu gleznojumiem, marmora kāpnēm un jūgendstila margu kalumiem ir uzskatāms par vienu no greznākajiem un arhitektoniski izteiksmīgākajiem publiski pieejamajiem interjeriem Baltijā. 

Platība: 2. stāva vestibils – 250 m2; 3. stāva vestibils – 220 m2
Ietilpība: 150 personas stāvpasākumā, 80 personas vakariņās pie galdiem
Cena stundā* (ieskaitot PVN): 300 EUR 
*Aprēķinot telpu nomas maksu, tiek iekļauts arī pasākuma uzbūvei un nobūvei nepieciešamais laiks


Konferenču zāle

Telpa muzeja 1. stāvā ir piemērota un tehniski nodrošināta ar stacionāro prezentācijas aprīkojumu (ekrāns, projektors, dators) konferencēm, semināriem, sēdēm, lasījumiem un citiem pasākumiem. 

Platība: 100 m2
Ietilpība: līdz 60 - 80 sēdvietas
Cena stundā* (ieskaitot PVN): 75,00 EUR 
*Aprēķinot telpu nomas maksu, tiek iekļauts arī pasākuma uzbūvei un nobūvei nepieciešamais laiks


Bibliotēka

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja vēsturiskās bibliotēkas interjerā, kas saglabājies nemainīgs no 20. gs. sākuma, vērojamas eklektikas un jūgendstila iezīmes. Bibliotēkas noformējumā dominē ozolkoks (kolonnas, kas balsta otro stāvu, kāpnes, kāpņu margas, durvis, grāmatu skapji), kas nelielajai telpai piešķir eleganci. Bibliotēka piemērota svinīgām vai oficiālām sanāksmēm, nelielām preses konferencēm un citām maza formāta norisēm.

Platība: 50 m2
Ietilpība: 10 - 20 personas
Cena stundā* (ieskaitot PVN): 150,00 EUR
*Aprēķinot telpu nomas maksu, tiek iekļauts arī pasākuma uzbūvei un nobūvei nepieciešamais laiks