23.08.2023.

Mākslas muzeju darbinieku ceļvedis jauniešiem “Muzeja identitātes”

Atklāj mākslas muzeju aizkulises! Mākslas muzeju Jauniešu kluba dalībnieki ir radījuši bezmaksas izdevumu jauniešiem “Muzeja identitātes”, kas palīdz tuvāk iepazīt daudzveidīgās muzeja darbinieku profesijas.

Kopā ar Mākslas muzeju Jauniešu klubu iepazīsti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja darbiniekus un viņu dinamisko ikdienu! Jaunizveidotajā ceļvedī “Muzeja identitātes” apkopotas intervijas ar vienpadsmit muzeja komandas dažādo amatu pārstāvjiem. Ielūkojies viņu stāstos – iespējams, iepazīsi pats savu nākotnes profesiju!

Izdevums bezmaksas pieejams visās LNMM struktūrvienībās – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, kā arī Muzeju krātuvē un ekspozīcijā “Skulptūru mežs”.

Mākslas muzeju Jauniešu kluba 5. sezonu atbalstīja Valsts kultūrkapitāla fonds.

Mākslas muzeju Jauniešu klubs ir dinamiska programma skolas un studiju vecuma jauniešiem (15+), kurus interesē kultūra un māksla, kuri vēlas iepazīt muzeju aizkulises un jūt aicinājumu aktīvi līdzdarboties Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piedāvājuma veidošanā. Programma tika uzsākta 2017. gadā, tās dalībniekiem īstenojot daudzveidīgas un radošas inicitatīvas dažādos pasākumus un sociālajos tīklos, kā arī sadarbojoties ar dažādām Latvijas kultūras organizācijām un profesionāļiem - māksliniekiem, dizaineriem, muzeju darbiniekiem un citiem radošo industriju pārstāvjiem.

Seko Jauniešu klubam Instagram: @mmjauniesuklubs un nepalaid garām jaunumus!

Mākslas muzeju darbinieku ceļvedis jauniešiem “Muzeja identitātes”

Atbalsta:
Valsts kultūrkapitāla fonds