26.03.2023. 13.00
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

Ģimenes diena:
Uz ziloņa apkārt Indijai

Lai iepazītu aktuālo izstādi “Indija – tradīciju zeme”, ģimenes ar jaunākajiem muzeja apmeklētājiem aicinātas doties kopīgā ceļojumā uz Indiju, apskatot Indijā ikdienā lietotus priekšmetus un izzinot uz tiem attēloto. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ziloņa tēlam un tam, kādu lomu tas ieņem Indijas kultūrā un reliģijā.

Izstādes apskates laikā, pētīsim un meklēsim mākslas darbos atrodamos ziloņus. Apspriedīsim kādi tie izskatās un ko tie stāsta par Indiju. Pēc izstādes iepazīšanas, nodarbību telpā dalībnieki caur radošiem uzdevumiem, kas ietvers zīmēšanu un veidošanu, varēs apgūt nodarbības tēmu. Ļaujot vaļu iztēlei un veicot uzdevumus, bērni praktizēs radošā procesa soļus – sākot no idejas līdz materiālu izvēlei un lēmumu pieņemšanai par krāsām, formām, kompozīciju un gala rezultātu.

Ģimenes dienas saturs visvairāk piemērots ģimenēm ar bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem.  

 Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 – 20 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Pulcēšanas vieta – 1.stāva vestibilā – ātrijā.
  • Informējam, ka MMRB publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.
  • Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.

Mērķauditorija

Ģimenes ar bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

90 – 120 minūtes 

Dalības maksa

6,00 EUR pieaugušajiem 
3,00 EUR skolēniem

Pieteikšanās

Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās:
T: (+371) 67 357536
E:

Norises vieta

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA 
Doma laukums 6, Rīga
Lielā izstāžu zāle 1. stāvā 

Saistītās izstādes