18.06.2024.

“Kalve Coffee” jaunākā espresso maisījuma bundža veltīta modes zīmola FYODOR GOLAN izstādei “Sadursmes harmonija”

“Kalve Coffee Roasters” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un modes zīmola FYODOR GOLAN retrospektīvās izstādes “Sadursmes harmonija” radošo komandu piedāvā jaunu espresso maisījuma noformējumu un atver pop-up kafejnīcu.

No 2024. gada 14. jūnija līdz 1. septembrim Muzeju krātuvē, Pulka ielā 8, skatāma modes zīmola FYODOR GOLAN retrospektīvā izstāde, kura iepazīstina ar zīmola bagātīgo veikumu no 2009. līdz 2022. gadam. Caur Fjodora Podgornija personīgo skatījumu un pieredzi tiek apliecināta Latvijas klātbūtne globālā laikmetīgā dizaina un modes procesos. Ietverot vairāk nekā 120 tērpus un aksesuārus, projekts pievēršas modes zīmola estētikas transformācijām un izgaismo tā evolūciju no luksusa vakartērpu radīšanas līdz ilgtspējīgu tehnoloģiju integrēšanai inovatīvā apģērbu dizainā.

Izstādes scenogrāfija piedāvā jaunu un pārsteidzošu pieredzi Muzeju krātuves apmeklētājiem – ēkas arhitektūra un interjers iekrāsojies karaliski tumšzilā noskaņā, aicinot nonākt jaunā laika un telpas dimensijā. Veidojot saspēli ar pilsētvidi, šajā projektā izstādes scenogrāfija paplašināta arī ārtelpā un Muzeju krātuves pagalmā radīta siltumnīcas konstrukcijas instalācija. Uz izstādes laiku šo instalāciju papildina “Kalve Coffee” veidotais “KALVE Kiosk” un piedāvā bagātināt savu izstādes apmeklējuma pieredzi ar nesteidzīgu kafijas un svaigi ceptu gardumu baudīšanu svaigā gaisā.

Bijām ļoti priecīgi un pagodināti, kad Fjodors un muzeja komanda mūs uzrunāja iesaistīties izstādes ārtelpas scenogrāfijā. Mums jau ir izveidojusies brīnišķīga sadarbība ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un šāda veida projekts ir loģisks turpinājums. KALVE pamatvērtībās ietilpst pieejamība un atvērtība jaunām idejām, tādēļ mums ir būtiski nokļūt tuvāk cilvēkiem arī apkaimēs, kā arī iedzīvināt publisko telpu. Mēs ļoti ceram, ka “KALVE Kiosk” kafejnīcā satiksim gan izstādes apmeklētājus, gan Muzeju krātuves darbiniekus, gan vietējās apkaimes iedzīvotājus! Tāpēc Muzeju krātuves darbiniekiem un senioriem esam izveidojuši draudzīgākas cenas,

Katrīna Videniece, KALVE kafejnīcu vadītāja.

Par jauno “KALVE” espresso maisījumu

Marmelāde espresso maisījums tika izvēlēts kopīgi ar Fjodoru Podgorniju. Bija būtiski atrast kafiju un kafijas garšas profilu, kas piestāv izstādei – ir krāsains un ekspresīvs. Tieši tāda ir Marmelāde kafija. Marmelāde kafijas pupiņu maisījumam piemīt pilna, džemam līdzīga tekstūra un tajā jaušamas tumšās šokolādes un žāvētu augļu nianses, ar ilgu, saldu pēcgaršu.

Tāpat kā viss pārējais “KALVE” kafijas sortiments, jaunais espresso maisījums no 14. jūnija ir nopērkams gan kafijas pupiņu, gan dažādu malumu veidā “KALVE” kafejnīcās Rīgā (Stabu ielā 38, Baznīcas ielā 13, Miera ielā 19, Āgenskalna tirgus “KALVE mini market”), internetveikalā, kā arī jaunajā “KALVE kiosk” Pulka ielā 8.

Sadursmes harmonija X KALVE Kiosk darba laiks no 14. jūnija līdz 1. septembrim:

P slēgts
O-Sv 12.00-18.00
Tr 12.00-20.00


Iegādājies

KALVE Kiosk, Pulka ielā 8, Rīgā
KALVE kafejnīcās, Stabu ielā 38, Baznīcas ielā 13, Miera ielā 19, Rīgā

KALVE mini market, Āgenskalna tirgū, Nometņu ielā 64, Rīgā
Internetveikalā