Modes pasaules noslēpumi Modes pasaules noslēpumi
Izpārdots
25.08.2022. 11.00
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Vasaras skola bērniem:
Modes pasaules noslēpumi

Vasaras skola bērniem sniegs iespēju radoši izpausties, iepazīt un izprast ceļu uz modi, katru dienu pievēršot vairāk uzmanības vienai tēmai.

Trešajā un noslēdzošajā vasaras skolas dienā dosimies ekspedīcijā modes pasaulē un izpētīsim, kādi noslēpumi tajā slēpjas!

Kā ir mainījies tas, kas ir modē? Kas kopīgs 100 gadu vecam tērpam ar tādu, kas šobrīd pieejams veikalā? Kādas amatu prasmes ir nodotas no paaudzes paaudzē? Kādēļ svarīgas ir amatu prasmes?

Rītu sāksim izstādē “Vêtements modèles. Modes arhetipi”, kur apskatīsim piecu apģērbu ceļojumu cauri vēsturei un kopīgi meklēsim atbildes uz to, kas kopīgs mūsdienu apģērbam ar to, kāds apskatāms izstādē. Skicēsim savus tērpus. Pēc pusdienu pauzes iztēlosimies, ka esam modes ateljē, kur darbosimies praktiski un paši kļūsim par modes dizaineriem, radot neparastas cepures un aksesuārus.

Papildu informācija:

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Nepieciešams ņemt līdzi uzkodas un ēdienu, kas paredzēts pusdienu pauzei, ūdens pudeli, jo uz vietas ir pieejams filtrēts ūdens, cepuri.

Norises laiks:

Ceturtdiena, 25. augusts 11.00-16.00

Mērķauditorija:

Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem

Dalības maksa:

15 EUR dienā 

Norises valoda:

Latviešu

Materiāli līdzņemšanai:

Cepure, ērti apavi. 
Ēdiens pusdienu pauzei, našķi pēcpusdienai un ūdens pudele (uz vietas būs pieejams filtrēts ūdens).

Pieteikšanās:

Pieteikšanās anketa

Vietu skaits ierobežots

Norises vieta:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

Kontakti:

Kristīne Šica
T: (+371) 60 001328;
E: