Radošā darbnīca: Apģērba otrā dzīve Radošā darbnīca: Apģērba otrā dzīve
10.09.2022. 12.00
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Radošā darbnīca: Apģērba otrā dzīve

Piešķir jaunu dzīvi labojamam apģērbam daudzveidīgā darbnīcā.

Ar vien vairāk domājam, kā apģērbu padarīt ilgtspējīgu. Izvēlamies apģērbu no kvalitatīva auduma. Novērtējam lietas no pūra lādēm. Kā arī meklējam risinājumus, kā sev mīļas drēbes turpināt lietot, kad jau parādās izdilums vai caurums.

Aicinām piedalīties radošā darbnīcā ar pieredzējušiem meistariem, jauno tehnoloģiju lietpratējiem un ekoloģiska dzīvesveida entuziastiem. Darbnīca piedāvā izmēģināt dažādas apģērba labošanas un pārveidošanas tehnikas — lāpīšanu, izšūšanu, jauna pogas cauruma izveidošanu, atspieduma veidošanu, auduma aplikācijas izmantošanu un citus. Tas ne vien ļauj izmantot apģērbu ilgāk, bet arī palīdz trenēt “zaļo” domāšanu un rosināt iztēli!

Uz šo darbnīcu jāņem līdzi jebkurš apģērbs, kam nepieciešams defekta labojums. Darbnīcā uz vietas tiks nodrošināti dažāda veida materiāli un krāsas, tomēr dalībnieki aicināti līdzi ņemt arī savus materiālus, kas noderētu apģērba labošanā.


Mērķauditorija

Bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori

Norises ilgums

Līdz 180 minūtēm

Dalības maksa

10,00 EUR

Norises valoda

Latviešu

Materiāli līdzņemšanai

Labojams apģērbs

Norises vieta

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

Pieteikšanās

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās
Vietu skaits ierobežots.
T: (+371) 60 001328;
E:

Papildu informācija

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 10-15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.