Par pieejamību

Izstādē “Malkovičs, Malkovičs, Malkovičs: veltījums fotogrāfijas meistariem”

Izstādes apmeklējuma laikā digitālo materiālu var izmantot, pievienojoties muzeja bezmaksas WIFI tīklam: Art-Museum-wifi ar paroli: Latvianart1

Izstādē skatāma 61 fotogrāfija un 1 video darbs. Izstādes apmeklēšanai ieteicams ieplānot vismaz 45 minūtes.

Informācija par bezmaksas ieeju izstādē pieejama šeit.

Pieejamības raksturojums cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Jaņa Rozentāla laukumā 1 starp muzeju un Latvijas mākslas akadēmiju ir 1 invalīdu autostāvvieta.

Tuvākā “Rīgas satiksmes" autostāvvieta atrodas K. Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama (iebraukšana no Kalpaka bulvāra puses). Pazemes stāvvietā ir pieejamas 317 automašīnu stāvvietas, kā arī ierīkotas divas plašākas un ar īpašu norādi atzīmētas stāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Plašāka informācija par "Rīgas satiksmes" autostāvvietām un tarifiem interaktīvajā kartē pieejama tīmekļa vietnē.  

Izstāde atrodas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja 5. stāvā. Līdz izstāžu zālei ērti nokļūt, izmantojot liftu līdz 5. stāvam.

Izstāde plānota un iekārtota tā, lai tā būtu ērti pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem, cilvēkiem ratiņkrēslos, kā arī apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem. Vairāk par muzeja pieejamību lasāms šeit.

Pieejamības raksturojums cilvēkiem ar redzes traucējumiem

Piedāvājam pirms izstādes apmeklējuma iepazīties ar izstādes anotāciju un informatīvajiem tekstiem, kas izvietoti pie izstādes zāles sienām. Tie digitāli pieejami šeit.

Izstādi iespējams apmeklēt kopā ar suni-pavadoni.

Pieejamības raksturojums cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

Izstādē ir skatāms viens video darbs ar subtitriem latviešu un angļu valodās.

Ja jums ir jautājumi par izstādes pieejamību, lūdzam rakstīt uz e-pastu: