26.01.2024.

Tapis izzinošs materiāls bērniem “Atklāj mākslinieku Džo!”

Tapis izzinošs materiāls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, kas ļauj tuvāk iepazīt mākslinieku, latviešu modernisma aizsācēju Jāzepu Grosvaldu jeb Džo.

Ilustratīvs zīmējums ar Jāzepu Grosvaldu.Piedāvājam ģimenēm atklāt izstādi “Esmu tagad noņēmies dzīvot mākslai” kopā ar īpaši bērnu auditorijai sagatavotu izziņas un radošu aktivitāšu materiālu. Tas ļauj uzzināt vairāk par mākslinieku Jāzepu Grosvaldu un būtiskākajiem viņa dzīves pieturas punktiem aizraujošā un bērniem draudzīgā veidā.

Ilustratīvs zīmējums ar drukas materiāla uzdevumiem.

Aicinām iepazīties ar mākslinieku Džo, izstaigājot viņam veltīto izstādi un meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem ar īpaši veidotu krāsu filtru palīdzību. Materiālu var izmantot arī mājās vai skolā, atsvaidzinot zināšanas par mākslinieku pēc izstādes apmeklējuma un rosinot interesantas sarunas starp lielajiem un mazajiem muzeja apmeklētājiem.

Materiāla ilustrāciju autore ir māksliniece Anna Vaivare.

Par mākslinieci

Anna Vaivare ir ilustratore, komiksu māksliniece un arhitekte. Anna ir ieguvusi arhitekta kvalifikāciju Rīgas Tehniskajā universitātē, un maģistra grādu maģistra Latvijas Mākslas akadēmijā Grafikas nodaļā. Izdevniecībā “Liels un Mazs” iznākušas sešas Annas ilustrētas grāmatas. Ar savām ilustrācijām un komiksiem viņa ir piedalījusies vairākās grupu izstādēs un festivālos gan Latvijā, gan citur Eiropā. Ārpus ilustratores darba Annai patīk cept kūkas un pavadīt laiku garās pastaigās mežā.

Materiāls bez maksas pieejams izstādē.


Ilustrāciju autore

Anna Vaivare 

Tekstu autores

Anna Pūtele
Laura Dravniece

Mērķauditorija

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni

Valoda

Latviešu