Zobi ar sauli Zobi ar sauli
25.03.2023. 15.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Radošā darbnīca:
Zobi ar sauli

Aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt Amandas Ziemeles personālizstādi “Saule ar zobiem” un ļauties rotaļīgai glezniecības paņēmienu, formu un telpas izpētei. Muzejpedagoģes un mākslinieces Diānas Dimzas-Dimmes vadītā darbnīca sniegs jaunas zināšanas un iespēju radīt kopīgu ģimenes mākslas darbu.

Amanda Ziemele neaprobežojas ar ierasto divdimensionālo taisnstūra vai kvadrāta plakni, bet tiecas paplašināt izteiksmes telpu ārpus ierastā glezniecības rāmja. Pašai mākslinieces ir svarīgs spēles un pārsteiguma motīvs, kas tiks izmantots arī radošās darbnīcas ietvaros.

Izmantojot taktilus elementus, jaunākie muzeju apmeklētāji iepazīs mākslas darbu formu, krāsu un faktūru dažādību, to radītās sajūtas un emocijas. Radošās darbnīcas ietvaros bērni, strādājot kopā ar vecākiem, vecvecākiem vai citām pavadošajām personām, tvertos iespaidus un idejas pārvērtīs gleznieciskā objektā.

Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15–20 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Norise pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.
  • Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Mērķauditorija

Ģimenes ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem 

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

90—120 minūtes 

Dalības maksa

10 EUR no personas 

Materiāli līdzņemšanai

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti

Norises vieta

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs 
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga 

Pieteikšanās

Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos,
vietu skaits ierobežots
 
T: (+371) 67 324461 
E: