Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Pulka iela 8, Rīga, LV-1007, Latvija
Šobrīd nav aktuālu izstāžu. Seko līdzi jaunumiem, lai par tiem uzzinātu pirmais.
Šobrīd nav aktuālu pasākumu. Seko līdzi jaunumiem, lai par tiem uzzinātu pirmais.
Skulptūru mežs Skulptūru mežs Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Skulptūru mežs

Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcija.
Mītpoētiskie tēli Mītpoētiskie tēli Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Mītpoētiskie tēli

Septiņu granīta skulptūru ekspozīcija iepazīstina ar 20. gadsimta 2. puses mākslas darbiem, kurus veidojuši tēlnieki Laimonis Blumbergs, Ojārs Feldbergs, Lilija Līce, Ojārs Siliņš, Juris Zihmanis un Zenta Zvāra.
Antīkā un renesanses tēlniecība Antīkā un renesanses tēlniecība Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Ekspozīcijas izzināšana ar gidu:
Antīkā un renesanses tēlniecība

Ekspozīcijas izzināšana gida vadībā piedāvā gūt ieskatu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Nolējumu kolekcijas veidošanās vēsturē — iepazīt Senās Grieķijas, Senās Romas un Itālijas renesanses tēlniecības darbu kopiju ceļu no izveidošanas brīža līdz nonākšanai Muzeju krātuvē.
Patstāvīgas lekcijas, nodarbības vai skicēšana Patstāvīgas lekcijas, nodarbības vai skicēšana Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Ekspozīcijā “Skulptūru mežs”:
Patstāvīgas lekcijas, nodarbības vai skicēšana

Aicinām iepriekš pieteikt patstāvīgas plānotās skolu un augstskolu pedagogu lekcijas, seminārus, darbnīcas, ekskursijas vai skicēšanas nodarbības saviem audzēkņiem Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijā “Skulptūru mežs”.
Mobilais ceļvedis ekspozīcijā Mobilais ceļvedis ekspozīcijā Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Mobilais ceļvedis ekspozīcijā

Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijas apmeklētāji aicināti iepazīt Skulptūru mežu, izmantojot ekspozīcijā pieejamo digitālo ceļvedi-planšetdatoru vai savu personīgo viedtālruni.
Mazais skulptūru mežs Mazais skulptūru mežs Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Interaktīva nodarbība:
Mazais skulptūru mežs

Nodarbība sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem apvieno izglītojošu pastaigu ekspozīcijā un radošu nodarbību, iepazīstot kultūras un mākslas vēsturi ar antīkās un renesanses tēlniecības darbu palīdzību.
Lielais skulptūru mežs Lielais skulptūru mežs Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Interaktīva nodarbība:
Lielais skulptūru mežs

Nodarbība pamatskolas un vidusskolas vecuma jauniešiem apvieno izglītojošu un interaktīvu ekspozīcijas izzināšanu, iepazīstot kultūras un mākslas vēsturi ar antīkās un renesanses tēlniecības darbu palīdzību.
Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijā “Skulptūru mežs” Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijā “Skulptūru mežs” Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

Ekskursija:
Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijā “Skulptūru mežs”

Ekskursija izglītības kuratora vadībā piedāvā gūt ieskatu par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Nolējumu kolekcijas veidošanos, dziļāk iepazīstoties ar Senās Grieķijas, Senās Romas un Itālijas renesanses tēlniecības darbu kopijām ģipsī vienuviet.

Uzzini par visiem muzeju jaunumiem