Mākslas muzeju Jauniešu klubs uzņem jaunus biedrus Mākslas muzeju Jauniešu klubs uzņem jaunus biedrus
29.08.2022.

Mākslas muzeju Jauniešu klubs uzņem jaunus biedrus

Mākslas muzeju Jauniešu klubs (MMJK) ir dinamiska bezmaksas mākslas muzeju izglītības programma jauniešiem vecumā no 15 gadiem ar mērķi iepazīt muzeju, kultūras un mākslas nozares, vienlaikus izceļot un attīstot katra individuālās prasmes un iemaņas.

Kluba biedri darbojas mākslas muzeju vidē un iepazīst kultūras jomas daudzveidību, tiekoties ar dažādiem nozaru ekspertiem. Norišu laikā jaunieši saņem informāciju par izglītības un radošās attīstības iespējām, ka arī par ilgtermiņa saikņu veidošanu kultūras un muzeju nozarēs Latvijā, kas ir svarīga nākotnes profesionālo perspektīvu apzināšanai.

5. jubilejas sezonā Mākslas muzeju Jauniešu klubs piedāvā viena gada programmu, kas noritēs no 2022. gada septembra līdz 2023. gada jūnijam. Tās ietvaros dalībnieki varēs satikt dažādus radošo industriju un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, doties uz reklāmas aģentūrām, strādāt kopā ar māksliniekiem, diskutēt par mākslas kritiku, iepazīt kino nozares sasaisti ar vizuālo mākslu, ieskatīties muzeja dzīves aizkulisēs, radīt pašiem savus pasākumus jauniešiem un doties nelielās mākslas ekspedīcijās Rīgā un ārpus tās. Šī ir lieliska izdevība jauniešiem spert pirmos soļus izglītībai un darbam kultūras virzienā un saņemt apliecinājumus par paveikto.

Programmā plānots uzņemt aptuveni 20 dalībniekus.

Lai pieteiktos Mākslas muzeju Jauniešu klubā, jāaizpilda anketa
līdz 08.09.2022. plkst. 23.59.


Papildu informācija

Lilita Pudule, izglītības programmu kuratore /
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
T: (+371) 67 324 461,
E:

Programmu atbalsta

Valsts kultūrkapitāla fonds